Matrace Cosmopolitan Zobrazit větší

Matrace Karibik 16 cm

Nový produkt

1300 ks

3 699 Kč s DPH

Parametry

Tuhost1.strana H2, 2.strana H3
Materiálstudená pěna HR35 a líná pěna
Výška matrace16 cm
Výška jádra15 cm
Nosnost125 Kg
PotahAloeVera nebo Bamboo
UloženíNa všechny typy roštů
Záruka2 roky
Anatomické zónyne
Ortopedická matraceano

Více informací

Ráj u Vás doma, který můžete mít každý den!!!         karibik_logo.png                       

Luxusní sendvičová matrace z  vysoce kvalitní elastické studené pěny v kombinaci s tzv.línou pěnou o síle 5 cm. Líná pěna je významným prvkem, který  zcela nahrazuje ergonomické zónování, protože materiál reaguje na tělesnou teplotu a tělo kopíruje. Ložná plocha je z jedné strany měkčí kde je líná pěna má matrace tuhost H2, a z druhé strany - studená pěna tuhost H3. Líná pěna Vám pomuže k uvolnění svalstva a výtečnému relaxu. Uživatel si tak může zvolit měkčí nebo tvrdší stranu pouhým otočením matrace. Zásluhou této konstrukce si zachovává matrace vynikající ortopedické vlastnosti. Viscoelastická pěna vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí.Je zárukou kvalitního komfortu při ležení a spánku ( na boku,zádech apod.), a nedochází tak k otlakům omezujícím krevní oběh.
Dvě tuhosti matrace H2 a H3 což je středně měkká a středně tuhá vyhovují převážné většině populace a proto je tato kombinace velice žadaná.
                      cms-img    
Matrace je opatřena luxusním potahem,který má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40C. Exkluzívní látka BAMBOO z bambusový vláken a s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

 


kiaribik.png
        matrace-studena-pena-002.jpg           visco_1.png